Voyager Digital njofton një investim strategjik prej 75 milionë dollarësh nga Alameda Research

Antanta bashkon një agjent ndërmjetësi të kriptomonedhave me pakicë, si dhe një prodhues tregu të kriptomonedhave.

Voyager Digital njofton një investim strategjik prej 75 milionë dollarësh nga Alameda Research

Kompania e agjentëve të agjentëve të kriptomonedhave me bazë në Shtetet e Bashkuara, Voyager Digital zbuloi një investim prej 75 milionë dollarësh nga kompania tregtare e matshme e kriptomonedhave, si dhe ofruesi i shërbimit të likuiditetit Alameda Research të enjten E themeluar në vitin 2018, Voyager Digital përdor më shumë se 60 para dixhitale për profesionin në aplikacionin e saj celular, i cili gjithashtu përbëhet nga zgjidhje të tilla si bujqësia e kthimit.

Sipas faqes së internetit të firmës, Alameda Research filloi në vitin 2017 dhe aktualisht trajton 1 miliard dollarë në zotërime dixhitale. Në përmirësim, kompania pohon se do të tregtojë diku midis 1 miliard dollarë dhe 10 miliardë dollarë kriptomonedha të rëndësishme, altcoin si dhe kripto-derivativë çdo ditë. Firma mori një normë energjike interesi për financimin e decentralizuar, ose DeFi, vitin e kaluar.

Steve Ehrlich, CEO si dhe themeluesi i Voyager Digital, siguroi respektimin e deklaratës në lidhje me bashkëpunimin krejt të ri:

“Ndërsa mundësia e menjëhershme është në frontin e rrjedhës së porosive dhe menaxhimit të aseteve, ne jemi jashtëzakonisht të ngazëllyer për mundësitë e mundshme sinergjike të ardhshme në industrinë e kriptove në zhvillim të vazhdueshëm. Këto mundësi përfshijnë NFT-të dhe derivatet e kriptove përmes Alameda-s, si dhe krijimin e lidershipit të mendimit ndërsa punojmë me ligjvënësit në formësimin e rregullores.”

Të mërkurën, grupi i basketbollit Dallas Mavericks zbuloi një objektiv bashkëpunimi pesë-vjeçar të handleVoyager Digital The 2 për të përmirësuar nxitjen e kriptomonedhave në mbarë botën me promovimin e materialit mësimor, si dhe ndërveprimin e ndjekësve. Ai gjithashtu konsiston në thirrjen e lirive civile në Mavs Gaming Hub, vendndodhjen kryesore të emrit të grupit të basketbollit.

Çdo tregtar që tregton kriptovaluta në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për pompimin e ardhshëm të vlerës së monedhave në mënyrë që të bëjë fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohe.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pompën" e ardhshme. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali i telegramit Crypto Pump Sinjalet për Binance publikon 1-2 sinjale falas në lidhje me "Pompën" e ardhshme dhe raporte mbi "Pompat" e suksesshme të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë të fitoni nga 5% në 45% fitim në vetëm pak orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance". A po bëni tashmë një fitim duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ju urojmë fat në tregtimin e kriptomonedhave dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të kanalit Crypto Pump Signals for Binance.
William Adamson/ autori i artikullit

Tregtar me përvojë të gjerë në tregjet e këmbimit valutor dhe të kriptomonedhave. Pavarësisht moshës së tij të re, ai tashmë njihet në qarqe të gjera si profesionist në fushën e analizës financiare dhe tregtimit, ekspert në Qendrën Ndërkombëtare Financiare.

Lajmet kripto dhe sinjalet e pompës për tregtinë në Binance
Lini një Përgjigju