Dyqani online i elektronikës Newegg për të pranuar kriptomën Shiba Inu gjatë pushimeve

Newegg ishte vetëm një nga dyqanet e para online amerikane që pranoi kripto, duke filluar me Bitcoin dhe gjithashtu në një moment Dogecoin

Dyqani online i elektronikës Newegg për të pranuar kriptomën Shiba Inu gjatë pushimeve

Tregtari i madh amerikan i elektronikës, Newegg, me të ardhurat e zhytjes po lejon vendbanimet në kriptomonedha të rëndësishme dhe gjithashtu mem, Shiba Inu (SHIB).

Newegg prezantoi zyrtarisht më 29 nëntor se do të fillojë të miratojë SHIB si pjesë e projektit të tij të marketingut të pushimeve, duke filluar "në fillim të dhjetorit".

Për të bërë të mundur zgjedhjen krejt të re të shlyerjes, Newegg bashkëpunoi me sistemin e shlyerjeve të kriptomonedhave BitPay. Kompania më parë hapi vendbanime në një tjetër para elektronike me temë qensh, Dogecoin (DOGE), nëpërmjet BitPay në prill 2021.

“Nëpërmjet partneritetit tonë me BitPay, ne kemi mundësinë të lëvizim shpejt dhe të udhëheqim tregun me opsione fleksibël pagese me kriptomonedhë. Për këtë qëllim, ne jemi të ngazëllyer për të ofruar SHIB si një opsion pagese në Newegg.com, "pohoi Andrew Choi, mbikëqyrësi i Newegg për reklamat e emrave të markave.

Cointelegraph është lidhur me Newegg me pyetje shtesë dhe gjithashtu sigurisht që do ta përmirësojë këtë postim në pritje të informacioneve të reja.

Related: Drejtori i Përgjithshëm i AMC Theaters mendon të përfshijë Shiba Inu si zgjidhje për blerjen e biletave

Siç u raportua më parë, Newegg u shndërrua në një nga dyqanet e para të rëndësishme të blerjeve në internet që pranoi Bitcoin (BTC) kur firma fillimisht u bë partner me BitPay në vitin 2014. Fillimisht duke debutuar atributin në Shtetet e Bashkuara, kompania përfundimisht rriti zgjedhjen e shlyerjes në më shumë se 70 kombe.

Nxitja e kriptove për vendbanimet po vazhdon në vertikale të ndryshme të tregut. Muajin e kaluar, firma amerikane e teatrit AMC prezantoi se përfundimisht po miratonte 4 kriptovaluta të rëndësishme: Bitcoin, Ether (ETH), Bitcoin Cash (BCH) dhe gjithashtu Litecoin (LTC), pas muajsh këshillash.

Çdo tregtar që tregton kriptovaluta në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për pompimin e ardhshëm të vlerës së monedhave në mënyrë që të bëjë fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohe.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pompën" e ardhshme. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali i telegramit Crypto Pump Sinjalet për Binance publikon 1-2 sinjale falas në lidhje me "Pompën" e ardhshme dhe raporte mbi "Pompat" e suksesshme të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë të fitoni nga 5% në 45% fitim në vetëm pak orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance". A po bëni tashmë një fitim duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ju urojmë fat në tregtimin e kriptomonedhave dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të kanalit Crypto Pump Signals for Binance.
William Adamson/ autori i artikullit

Tregtar me përvojë të gjerë në tregjet e këmbimit valutor dhe të kriptomonedhave. Pavarësisht moshës së tij të re, ai tashmë njihet në qarqe të gjera si profesionist në fushën e analizës financiare dhe tregtimit, ekspert në Qendrën Ndërkombëtare Financiare.

Lajmet kripto dhe sinjalet e pompës për tregtinë në Binance
Lini një Përgjigju