Mythical Games njofton një rritje prej 150 milion dollarësh ndërsa kompania zgjerohet në NFT

Vlerësimi i plotë i stilistit të lojërave video është aktualisht 1.25 miliardë dollarë, duke iu përmbajtur një rritjeje efektive

Mythical Games njofton një rritje prej 150 milion dollarësh ndërsa kompania zgjerohet në NFT

Games Mythical zbuluan verdiktin e një raundi për mbledhjen e fondeve prej 150 milionë dollarësh. Kompania realizoi rritjen me një vlerësim prej 1.25 miliardë dollarë të enjten, i cili u drejtua nga kompania mbështetëse financiare në mbarë botën Andreessen Horowitz.

Mythical pretendoi se synon të përdorë këtë përzierje krejt të re burimesh për të ndihmuar në përfshirjen e NFT-ve në lojëra. Partnerja e përgjithshme e Andreessen Arianna Simpson pretendoi në një deklaratë:

“Bashkëthemeluesit John, Jamie dhe Rudy kanë një përvojë të pasur në botën e lojrave dhe kanë ndërtuar një ekip të klasit botëror për të mbështetur vizionin e tyre. Ne jemi të emocionuar të bashkëpunojmë me ta për ta sjellë lojën NFT në një skenë edhe më të madhe.”

Financues të tjerë në këtë raund përbëheshin nga kompanitë mbështetëse financiare D1 Capital, 32 Equity (krahu i investimeve financiare të Ligës Kombëtare të Futbollit), Red Bird Capital, Co m2Us, dhe gjithashtu The Raine Group së bashku me shkëmbimet e kriptomonedhave FTX dhe gjithashtu Binance Labs. gjithashtu u përfshinë pronarët e biznesit të ekskluzivitetit të aktiviteteve, të përbërë nga Jonathan Kraft i New England Patriots dhe gjithashtu Michael Gordon nga Boston Red Sox Ryan Tedder i OneRepublic pohoi:

“Si një besimtar dhe investitor i hershëm në teknologjinë blockchain dhe NFT-të, dhe si një besimtar shumë më i hershëm në videolojërat, jam i lumtur të ndihmoj një kompani që e kupton jo vetëm se ku është bota me lojërat dhe teknologjinë, por edhe se ku po shkon. ”

Mythical zbuloi më parë një raund prej 75 milionë dollarësh në qershor, pikërisht në të njëjtin muaj që Andreessen Horowitz lëshoi ​​fondin më të madh të përpjekjeve për kripto-n ndonjëherë më parë. Ai fond udhëhoqi një çerek miliardë dollarë Seria C për sistemin blockchain Alchemy në tetor

.

Çdo tregtar që tregton kriptovaluta në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për pompimin e ardhshëm të vlerës së monedhave në mënyrë që të bëjë fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohe.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pompën" e ardhshme. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali i telegramit Crypto Pump Sinjalet për Binance publikon 1-2 sinjale falas në lidhje me "Pompën" e ardhshme dhe raporte mbi "Pompat" e suksesshme të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë të fitoni nga 5% në 45% fitim në vetëm pak orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance". A po bëni tashmë një fitim duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ju urojmë fat në tregtimin e kriptomonedhave dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të kanalit Crypto Pump Signals for Binance.
William Adamson/ autori i artikullit

Tregtar me përvojë të gjerë në tregjet e këmbimit valutor dhe të kriptomonedhave. Pavarësisht moshës së tij të re, ai tashmë njihet në qarqe të gjera si profesionist në fushën e analizës financiare dhe tregtimit, ekspert në Qendrën Ndërkombëtare Financiare.

Lajmet kripto dhe sinjalet e pompës për tregtinë në Binance
Lini një Përgjigju