Landry's Restaurant Group do të prezantojë programin e besnikërisë ndaj Bitcoin

Pjesëmarrësit e Landry's Select Club me siguri do të jenë në gjendje të fitojnë faktorë përfitimi të nxitur nga Bitcoin në 500 restorante nëpër Shtetet e Bashkuara

Landry's Restaurant Group do të prezantojë programin e besnikërisë ndaj Bitcoin

Landry's Restaurant Group zbuloi një bashkëpunim me kompaninë e kriptomonedhës NYDIG të martën që me siguri do t'i lejojë restorantet të fitojnë 25 dollarë Bitcoin për çdo 250 dollarë të investuar në restorantet e korporatës miqësore.

Landry's sigurisht që do të fillojë gjithashtu të mbajë një pjesë të librave të saj të thesarit të biznesit në Bitcoin nën trajtimin e NYDIG. Biznesi kuptohet për drejtimin e shumë subjekteve biznesi ekskluzive të përbërë nga Morton's, Bubba Gump Shrimp Company, Rainforest Cafe, si dhe Palm Landry's zotërohet nga personazhi televiziv miliarder Tillman Fertita, i cili gjithashtu funksionon si CEO i biznesit.

Mbikëqyrësi i Landry i Strategjisë së Aseteve Dixhitale Trey Zeluff pretendoi në një deklaratë:

“Ne e shohim Bitcoin si një zgjedhje të mirë për një pjesë të thesarit tonë, kështu që ne duam t'ua ofrojmë atë zgjedhje edhe klientëve tanë. Ne jemi krenarë që jemi pionierë të këtij koncepti për industrinë e mikpritjes në partneritet me NYDIG.”

Landry zbuloi indikacione paraprake të normës së interesit në dhomën e kriptomonedhës më parë këtë vit, kur filloi të miratonte pagesat e Bitcoin në një numër të restoranteve të saj në prill. dhe është këtu për të qëndruar. Këtu është dhe është e pashmangshme që kjo do të ndodhte.”

Norma e interesit të CEO Fertita për kriptovalutat duket se është përhapur në të vërtetë në aspekte të tjera të ndryshme të jetës së tij të specializuar, me biznesin e tij të ekskluzivitetit NBA duke bërë tituj në sektor në muajt aktual. Në qershor 2021, Tillman zbuloi gjithashtu se ai me siguri do të fillonte verifikimin e blloqeve për Rrjetin Akash, duke mbajtur parasysh se ishte koha për të "filluar hetimin e minierave ose verifikimin e blloqeve si hapi tjetër logjik në strategjinë tonë të aseteve dixhitale".

Edhe NYDIG në fakt është bërë një lojtar energjik në dhomën e blockchain, duke rritur mijëra dollarë të panumërt në vitin 2021 për të zhvilluar opsione të përqendruara në Bitcoin për mbulimin e sigurimeve, sektorët financiarë si dhe të rregullt të energjisë. Në fillim të këtij muaji, CryptoPumpNews gjithashtu raportoi se biznesi kishte marrë në të vërtetë kompaninë e mikropagesave Bitcoin Bottlepay me shpresën për të "zhbllokuar infrastrukturën financiare të së ardhmes".

.

Çdo tregtar që tregton kriptovaluta në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për pompimin e ardhshëm të vlerës së monedhave në mënyrë që të bëjë fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohe.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pompën" e ardhshme. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali i telegramit Crypto Pump Sinjalet për Binance publikon 1-2 sinjale falas në lidhje me "Pompën" e ardhshme dhe raporte mbi "Pompat" e suksesshme të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë të fitoni nga 5% në 45% fitim në vetëm pak orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance". A po bëni tashmë një fitim duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ju urojmë fat në tregtimin e kriptomonedhave dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të kanalit Crypto Pump Signals for Binance.
William Adamson/ autori i artikullit

Tregtar me përvojë të gjerë në tregjet e këmbimit valutor dhe të kriptomonedhave. Pavarësisht moshës së tij të re, ai tashmë njihet në qarqe të gjera si profesionist në fushën e analizës financiare dhe tregtimit, ekspert në Qendrën Ndërkombëtare Financiare.

Lajmet kripto dhe sinjalet e pompës për tregtinë në Binance
Lini një Përgjigju