Përdoruesit e Grubhub mund të fitojnë shpërblime BTC për shpërndarjen e ushqimit si pjesë e partneritetit Lolli

“Shpërndarja e ushqimit është një ritual për shumë njerëz dhe shpërblimet e Bitcoin e bëjnë Bitcoin një pjesë të atij rituali”, tha bashkëthemeluesi dhe CEO i Lolli, Alex Adelman.

Përdoruesit e Grubhub mund të fitojnë shpërblime BTC për shpërndarjen e ushqimit si pjesë e partneritetit Lolli

Platforma e shpërndarjes së ushqimit Grubhub ka partnerizuar me aplikacionin e shpërblimeve Bitcoin Lolli për t'u dhënë njerëzve të uritur mundësinë për të fituar kripto mbrapa sipas porosive të tyre.

Në një njoftim të mërkurën, Lolli tha se klientët e Grubhub do të jenë në gjendje të fitojnë 1 dollarë në Bitcoin (BTC) çdo herë që përdorin shtesën ose aplikacionin e platformës. Fondet do të jenë të disponueshme për transferim ose ruajtje në portofolin Lolli të një përdoruesi pasi të keni fituar më shumë se 15 dollarë, ose afërsisht 0.00026 BTC me çmimin aktual prej 58,458 dollarë.

"Ne duhet ta bëjmë Bitcoin një pjesë të jetës së përditshme," tha themeluesi dhe gjithashtu CEOAlex Adelman i Lolli, "Dorëzimi i ushqimit është një ritual për shumë njerëz dhe shpërblimet Bitcoin e bëjnë Bitcoin një pjesë të atij rituali."

I lançuar në vitin 2018, Lolli në fakt ka bashkëpunuar me më shumë se 1,000 shitës për t'u ofruar konsumatorëve mundësinë për të marrë shpërblime BTC kur bëjnë blerje në internet, të përbërë nga emra të rëndësishëm markash si Microsoft dhe gjithashtu Macy's. Në korrik, sistemi mbylli një raund financimi të Serisë A prej 10 milionë dollarësh të udhëhequr nga Acrew Capital, duke synuar të shkallëzojë zgjidhjet e tij në një treg më të madh të synuar. Kjo përputhej me një raund financimi prej 5 milionë dollarësh në mars nga kapitalistët e përbërë nga Seven Seven Six, kompania mbështetëse financiare e bashkëthemeluar nga kryetari ekzekutiv i Reddit, Alexis Ohanian.

Lolli nuk është i vetmi sistem ose emër i markës tregtare për të tentuar dhe për të ngrënë nxitjen e kriptove së bashku me një pjatë. Në nëntor, konsumatorët e Burger King në Shtetet e Bashkuara patën mundësinë të fitonin BTC, Ether (ETH) dhe gjithashtu Dogecoin (DOGE) përmes Robinhood pasi investuan 5 dollarë ose edhe më shumë në zinxhirin e ushqimit të shpejtë. Landry's Restaurant Group – biznesi pas kompanisë Bubba Gump Shrimp Company – zbuloi një fushatë të krahasueshme muajin e kaluar që restorantet të fitonin 25 dollarë në BTC për çdo 250 dollarë të investuar.

Related: Shpërblimet e Bitcoin shkaktuan mani blerjeje për mbajtësit e kartave

Sipas informacionit nga Cointelegraph Markets Pro, kostoja e Bitcoin është 58,458 dollarë në kohën e revistës, duke rënë në fakt më shumë se 15% duke pasur parasysh se arritja në nivelin më të lartë të të gjitha kohërave prej 69,000 dollarë më 10 nëntor. CryptoPumpNews raportoi se kriptosja në të vërtetë ka parë mohim në 60,000 dollarë më i madh se kur merret parasysh se ulja nën shkallën vendimtare në nëntor.

Çdo tregtar që tregton kriptovaluta në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për pompimin e ardhshëm të vlerës së monedhave në mënyrë që të bëjë fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohe.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pompën" e ardhshme. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali i telegramit Crypto Pump Sinjalet për Binance publikon 1-2 sinjale falas në lidhje me "Pompën" e ardhshme dhe raporte mbi "Pompat" e suksesshme të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë të fitoni nga 5% në 45% fitim në vetëm pak orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance". A po bëni tashmë një fitim duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ju urojmë fat në tregtimin e kriptomonedhave dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të kanalit Crypto Pump Signals for Binance.
William Adamson/ autori i artikullit

Tregtar me përvojë të gjerë në tregjet e këmbimit valutor dhe të kriptomonedhave. Pavarësisht moshës së tij të re, ai tashmë njihet në qarqe të gjera si profesionist në fushën e analizës financiare dhe tregtimit, ekspert në Qendrën Ndërkombëtare Financiare.

Lajmet kripto dhe sinjalet e pompës për tregtinë në Binance
Lini një Përgjigju