Platforma e tregtimit të kriptomonedhave Crypto.com do të debutojë UFC NFT-të

UFC në fakt është bashkuar me Crypto com për autoritetet e saj të para NFT, e cila me siguri do të ofrohet të enjten

Platforma e tregtimit të kriptomonedhave Crypto.com do të debutojë UFC NFT-të

Të martën, kompania e tregtimit të kriptove dhe gjithashtu kompania e ripagesave Crypto com zbuloi lançimin e tokenit të parë të akredituar të UFC (NFT).

Sipas njoftimit për shtyp, koleksioni i ri i UFC-së NFT sigurisht që do të përbëhet nga antike elektronike si bojëra për mbrëmjen e betejës, postera të rastit, rripa kampion, personazhe boksiere dhe gjithashtu personazhe.

Të enjten, me siguri do të ofrohet koleksioni i NFT-ve i quajtur “UFC 268 Packs”. Magjia e ardhshme "UFC 268: Usman vs. Covington 2" sigurisht që do të mbështetet nga posterët e betejës të kësaj rasti dhe gjithashtu stilet e rripave. NFT-të sigurisht që do të vijnë për t'u blerë për ndjekësit "derisa furnizimet zgjasin".

Sipas Crypto PumpNews në korrik, kompania më e madhe e globit për argëtimin e stilit të luftimit, UFC, autorizoi një sponsorizim prej 175 milionë dollarësh handleCrypto com. Gjatë një interviste në Madison Square Garden në qytetin e Nju Jorkut, kreu i shtetit të UFC, Dana White prezantoi kontratën, për të cilën ai pretendoi se ishte oferta më e madhe e sponsorizimit të kompanisë deri më tani.

Bashkëpunimi është një veprim më thelbësor drejt asimilimit të kriptove dhe sektorit të aktiviteteve sportive. Crypto com është jashtëzakonisht kurioz për bazën e ndjekësve në mbarë botën të UFC, e cila ka më shumë se 625 milionë fansa në të gjithë botën.

Crypto com sapo ka bashkëpunuar me Matt Damon, një yll i njohur për filmat e tij hit si Elysium, koleksioni The Bourne dhe gjithashtu shumë më tepër. Në përmirësim, Crypto com në fakt ka bashkëpunuar me Montreal Canadiens të Ligës Kombëtare të Hokejve, Formula 76, Philadelphia XNUMXers të Shoqatës Kombëtare të Basketbollit, organizatën italiane të futbollit të Serisë A, Paris Saint-Germain dhe gjithashtu artistin e shquar Snoop Dogg.

Të ngjashme: UFC prezanton bashkëpunime lokale me libër sportiv kryesor vetëm me kriptomonedha

Të gjitha suveniret e autoriteteve UFC dhe gjithashtu produktet mund të blihen nëpërmjet tregut të aplikacioneve të mbrojtura Crypto com, i cili u lejon ndjekësve të blejnë NFT me tokenin e tij vendas, CRO ose kriptovaluta të tjera të preferuara me anë të këtij sistemi funksional ekzistues të ripagimit.

Themeluesi dhe CEO i Crypto com, Kris Marszalek, pohoi, "UFC është një markë sportive kryesore globale me legjione fansash të zjarrtë në mbarë botën dhe ne jemi të ngazëllyer që të shfrytëzojmë teknologjinë tonë për të ofruar mundësi unike të angazhimit të fansave dhe siguri për koleksionet e tyre", duke përfshirë atë biznesi dëshiron të "ndihmojë fansat e UFC-së të sigurojnë dhe të angazhohen me koleksionet e tyre".

.

Çdo tregtar që tregton kriptovaluta në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për pompimin e ardhshëm të vlerës së monedhave në mënyrë që të bëjë fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohe.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pompën" e ardhshme. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali i telegramit Crypto Pump Sinjalet për Binance publikon 1-2 sinjale falas në lidhje me "Pompën" e ardhshme dhe raporte mbi "Pompat" e suksesshme të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë të fitoni nga 5% në 45% fitim në vetëm pak orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance". A po bëni tashmë një fitim duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ju urojmë fat në tregtimin e kriptomonedhave dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të kanalit Crypto Pump Signals for Binance.
William Adamson/ autori i artikullit

Tregtar me përvojë të gjerë në tregjet e këmbimit valutor dhe të kriptomonedhave. Pavarësisht moshës së tij të re, ai tashmë njihet në qarqe të gjera si profesionist në fushën e analizës financiare dhe tregtimit, ekspert në Qendrën Ndërkombëtare Financiare.

Lajmet kripto dhe sinjalet e pompës për tregtinë në Binance
Lini një Përgjigju