Trim për t'u integruar me blockchain Solana në shfletuesin e tij të aktivizuar për privatësi

Më shumë se 42 milionë individë të guximshëm me siguri do të jenë në gjendje të kenë akses në Solana dApps brendaBrave

Trim për t'u integruar me blockchain Solana në shfletuesin e tij të aktivizuar për privatësi

Gjatë takimit të Breakpoint të Solana në Lisbonë, Portugali, drejtuesit e Brave si dhe Solana Labs prezantuan se shfletuesi Brave sigurisht që do të integrohej me blockchain Solana (SOL) si dhe do t'i atribuonte aplikacionet e decentralizuara Solana, ose dApps, në shfletuesin e saj Njëkohësisht, Solana do të sigurisht reklamoni nxitjen e Bazës së Vëmendjes Tokens (BAT), paratë elektronike indigjene të Brave Browser, midis individëve të tij dApp.

Brendan Eich, CEO, si dhe themeluesi i Brave, kishte respektimin e pretendimeve në lidhje me rritjen:

Me një numër në rritje individësh, si dhe zhvilluesish që kanë nevojë për pajisje për akses të shpejtë dhe ekonomik në ueb-in e decentralizuar, ky kombinim do të çojë në mënyrë të përsosur rrugën për miliardë individët e mëposhtëm kripto për të shfrytëzuar aplikacionet si dhe simbolet.

Ndërkohë, Anatoly Yakovenko, CEO i Solana Labs, përfshiu:

Për miliarda individë, interneti celular me siguri do të jetë portali i tyre në Web 3,” tha Anatoly Yakovenko, CEO i Solana Labs. “Kombinimi i thellë me shfletuesit e internetit është thelbësor për të ndihmuar DApps të zhvillojnë përvojat më të mira të internetit. Deklarata e Brave për ndihmën e Solana-s në librin e xhepit në të gjitha variacionet e shfletuesve të tyre të internetit është një veprim thelbësor për të futur miliardë individët e mëposhtëm në Solana.

Brave është një shfletues personal i privatësisë që bën të mundur që individët të bllokojnë reklamat, gjurmuesit, si dhe cookie-t në faqe. Shfletuesi përfshin gjithashtu një libër xhepi të integruar elektronik, të krahasueshëm me MetaMask që u lejon individëve të paguajnë paraprakisht kripto-n e tyre si dhe të komunikojnë me dApps. Për më tepër, individët mund të përdorin BAT për të këshilluar zhvilluesit e tyre të preferuar të përmbajtjes së uebit në sisteme të tilla si Twitter.

Solana është një blockchain i krijuar për të fuqizuar dApps, si dhe metoda të decentralizuara të parave, ose DeFi. Rrjeti kuptohet për tarifat e tij, si dhe tarifat e marrëveshjeve nën cent. Subjektet e shquara që përdorin blockchain-in e tij përbëhen nga shkëmbimi i kriptomonedhave FTX, sistemi i transmetimit të këngëve Audius, USD Coin (USDC), sistemi mbajtës NFT Metaplex, si dhe kompania tregtare me frekuencë të lartë Alameda SOL në fakt kohët e fundit ka shkuar përtej Cardano (ADA) si dhe Tether ( USDT) për t'u bërë kriptomonedha e katërt më e madhe në planet sipas kapitalizimit të tregut.

Çdo tregtar që tregton kriptovaluta në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për pompimin e ardhshëm të vlerës së monedhave në mënyrë që të bëjë fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohe.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pompën" e ardhshme. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali i telegramit Crypto Pump Sinjalet për Binance publikon 1-2 sinjale falas në lidhje me "Pompën" e ardhshme dhe raporte mbi "Pompat" e suksesshme të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë të fitoni nga 5% në 45% fitim në vetëm pak orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance". A po bëni tashmë një fitim duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ju urojmë fat në tregtimin e kriptomonedhave dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të kanalit Crypto Pump Signals for Binance.
William Adamson/ autori i artikullit

Tregtar me përvojë të gjerë në tregjet e këmbimit valutor dhe të kriptomonedhave. Pavarësisht moshës së tij të re, ai tashmë njihet në qarqe të gjera si profesionist në fushën e analizës financiare dhe tregtimit, ekspert në Qendrën Ndërkombëtare Financiare.

Lajmet kripto dhe sinjalet e pompës për tregtinë në Binance
Lini një Përgjigju