Bitcoin papritmas kalon 61 mijë dollarë ndërsa një qiri 1.7 mijë dollarë në orë nxit demat e BTC

Bitcoin tërheq një tronditje të re nga kapela thjesht pasi këndvështrimet kishin filluar të ktheheshin në rënie të listuara nën 60,000 dollarë.

Bitcoin papritmas kalon 61 mijë dollarë ndërsa një qiri 1.7 mijë dollarë në orë nxit demat e BTC

Bitcoin (BTC) siguroi një rritje tjetër të përjetshme gjatë 28 tetorit, ndërsa demat kënaqeshin me një qiri 1,700 dollarësh për orë.

808eb80529dec0ba463bd24a438f43f7 - Bitcoin kalon papritmas 61 mijë dollarë pasi një qiri 1.7 mijë dollarë në orë nxit demat e BTC - 9

Bitcoin papritur i braktis arinjtë

Të dhënat nga Cointelegraph Markets Pro dhe gjithashtu TradingView zbuluan se BTC/USD dëmton mbi 60,000 dollarë pas gjurmimit anash duke pasur parasysh atë shumë herët të mërkurën.

Veprimi la të kuptohej se të dyja hodhën pyetje të forta mbi veprimet aktuale të rënies, vetëm në lidhje me revokimin e një modeli kokë-dhe-sup në përputhje me supozimet.

Siç raportoi CryptoPumpNews, ekspertët aktualisht nuk ishin të shqetësuar nga përmirësimi i Bitcoin, me disa që rritën gjithashtu objektivat e tyre të normës për një kohë më të gjatë.

Në momentin e krijimit, BTC/USD qarkulloi rreth 61,000 dollarë, duke arritur në të vërtetë në nivelet më të larta të lagjes prej 61,250 dollarësh në Bitstamp Funding çmimet qëndruan të ulura, duke treguar "flushing" efektiv të përfitimit në ditët aktuale.

Qentë kontrollojnë altcoin

Altcoins u zhvendosën lart në mënyrë sinfonike me Bitcoin, me 10 kriptovalutat kryesore sipas kapitalizimit të tregut duke parë fitime të një numri faktorësh të pjesës.

Të ngjashme: Dikush mori 3,400 dollarë SHIB në gushtin e kaluar. Aktualisht vlen 1.55 miliardë dollarë

Tregu ende kontrollohej nga Shiba Inu (SHIB), megjithatë, me altcoin që përparonte 43% në ditë dhe gjithashtu 150% në një javë.

Rrjedhimisht, në qendër të vëmendjes ndryshoi në Dogecoin (DOGE), i cili u vendos në një veprim kopjues pasi SHIB/USD dolën nga nivelet e larta të dokumentit.

6feefe9f95f44daf496d96873c5868c5 - Bitcoin kalon papritmas 61 mijë dollarë pasi një qiri 1.7 mijë dollarë në orë nxit demat e BTC - 11

Çdo tregtar që tregton kriptovaluta në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për pompimin e ardhshëm të vlerës së monedhave në mënyrë që të bëjë fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohe.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pompën" e ardhshme. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali i telegramit Crypto Pump Sinjalet për Binance publikon 1-2 sinjale falas në lidhje me "Pompën" e ardhshme dhe raporte mbi "Pompat" e suksesshme të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë të fitoni nga 5% në 45% fitim në vetëm pak orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance". A po bëni tashmë një fitim duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ju urojmë fat në tregtimin e kriptomonedhave dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të kanalit Crypto Pump Signals for Binance.
William Adamson/ autori i artikullit

Tregtar me përvojë të gjerë në tregjet e këmbimit valutor dhe të kriptomonedhave. Pavarësisht moshës së tij të re, ai tashmë njihet në qarqe të gjera si profesionist në fushën e analizës financiare dhe tregtimit, ekspert në Qendrën Ndërkombëtare Financiare.

Lajmet kripto dhe sinjalet e pompës për tregtinë në Binance
Lini një Përgjigju