Aktori Matt Damon lidh Crypto​.com në spotin televiziv global

Aktori tha se sistemi "ndan angazhimin [e tij] për të fuqizuar njerëzit në mbarë globin me mjetet e nevojshme për të marrë kontrollin e të ardhmes së tyre".

Aktori Matt Damon lidh Crypto​.com në spotin televiziv global

Shkëmbyesi i kriptomonedhaveCrypto com po prezanton një reklamë krejt të re duke përfshirë personazhin e famshëm të Hollivudit Matt Damon, të cilin synon t'ua prezantojë klientëve në mbarë botën.

Reklama "Pasuria favorizon trimin", me Damon në mes të një peizazhi elektronik me numra historikë, i përbërë nga bros Wright dhe gjithashtu Sir Edmund Hillary, synon të arrijë në një treg të synuar global të individëve të mundshëm të kriptove dhe gjithashtu financuesve. Sipas Crypto com, reklama me siguri do të shfaqet në tabela dhe gjithashtu në zonat televizive në mbarë botën dhe gjithashtu do të përbëhet nga në profilin e saj të bashkëpunimeve me biznese të rëndësishme sportive ekskluzive dhe gjithashtu kompani.

Lajmi vjen në të njëjtën javë që Crypto com kontribuoi me 1 milion dollarë për Water org, një fushatë e pastër për ujin e bashkëthemeluar nga Damon dhe gjithashtu Gary White në 2009. Aktori deklaroi se sistemi "ndan angazhimin [e tij] për të fuqizuar njerëzit në mbarë globin me mjetet nevojiten për të marrë kontrollin e të ardhmes së tyre.”

059092e7204c02cbba96bcf85d4b9314 - Aktori Matt Damon fut Crypto.com në spotin televiziv global - 7

Damon, një fitues i një çmimi Academy Award dhe gjithashtu 2 Global Globes, është ndoshta ndër yjet më të mëdhenj që ka hedhur emrin e tij pas një shkëmbimi kriptomonedhash. Crypto PumpNews raportoi në shtator se pothuajse pesëdhjetë për qind e amerikanëve në një studim me 2,200 individë deklaruan se me siguri do të merrnin parasysh shpenzimet në një posedim elektronik nëse do të rekomandohej nga një person i famshëm. Këngëtarja Mariah Carey zbuloi më 19 tetor se me siguri do të ishte partnere me shkëmbimin e kriptove Gemini për të përmirësuar nxitjen e Bitcoin (BTC).

Related: Të famshëm dhe gjithashtu kripto në 2020: Qytetet Blockchain, fillestarët e Bitcoin dhe gjithashtu trolling në Twitter

E themeluar në vitin 2016, Crypto com në fakt është bërë menjëherë ndër sistemet me zgjerim më të shpejtë në dhomën e posedimit elektronik. Shkëmbimi filloi duke u ofruar klientëve një kartë Visa të fokusuar në kripto, e cila paguan stimuj për të vënë bast monedhën e saj indigjene Crypto com (CRO). Kohët e fundit, biznesi e zgjeroi programin e tij të mbulimit të sigurimeve për të fshehur në 750 milionë dollarë për 10 milionë individët e tij, duke pasqyruar kërkesat intensive të sigurisë së klientit.

Çdo tregtar që tregton kriptovaluta në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për pompimin e ardhshëm të vlerës së monedhave në mënyrë që të bëjë fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohe.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pompën" e ardhshme. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali i telegramit Crypto Pump Sinjalet për Binance publikon 1-2 sinjale falas në lidhje me "Pompën" e ardhshme dhe raporte mbi "Pompat" e suksesshme të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë të fitoni nga 5% në 45% fitim në vetëm pak orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance". A po bëni tashmë një fitim duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ju urojmë fat në tregtimin e kriptomonedhave dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të kanalit Crypto Pump Signals for Binance.
William Adamson/ autori i artikullit

Tregtar me përvojë të gjerë në tregjet e këmbimit valutor dhe të kriptomonedhave. Pavarësisht moshës së tij të re, ai tashmë njihet në qarqe të gjera si profesionist në fushën e analizës financiare dhe tregtimit, ekspert në Qendrën Ndërkombëtare Financiare.

Lajmet kripto dhe sinjalet e pompës për tregtinë në Binance
Lini një Përgjigju